ПР№18

ЛПР № 18 Архівування інформації

Мета: навчитися працювати з архіватором WinRAR

Крок 1: Запустіть програму WinRAR.

Крок 2: Виберіть файл або файли, які потрібно стиснути (скомпресувати).

Крок 3: Клацніть правою кнопкою миші на вибраному файлі та оберіть опцію "Додати в архів".

Крок 4: Відкриється вікно "Стиснення" з декількома вкладками. На вкладці "Загальне" ви зможете встановити параметри стиснення, такі як тип архіву, рівень стиснення та пароль (за необхідності).

Крок 5: На вкладці "Додатково" можна вибрати різні опції, такі як розділення архіву на декілька частин, додавання коментарів до архіву тощо.

Крок 6: Після встановлення параметрів стиснення клацніть "OK". WinRAR почне стиснення файлів.

Крок 7: Щоб розпакувати архів, просто клацніть двічі на файлі архіву або клацніть правою кнопкою миші та виберіть опцію "Розпакувати в поточний каталог".

Крок 8: WinRAR також підтримує створення саморозпаковуючих архівів, які можна відкривати на комп'ютерах, на яких немає програми WinRAR.

Крок 9: У вікні "Стиснення" виберіть опцію "SFX-архів" (Self-extracting archive) на вкладці "Загальне".

Крок 10: Налаштуйте параметри саморозпаковуючого архіву на вкладці "SFX-опції". Наприклад, встановіть назву архіву, розмір вікна, шлях до розпакування, текст повідомлення та інші параметри за необхідності.

Крок 11: Натисніть кнопку "OK" для створення саморозпаковуючого архіву.

Крім того, на вкладці "SFX-опції" можна встановити додаткові параметри, такі як пароль на архів, зміна іконки архіву, автоматичне видалення архіву після розпакування та багато іншого.

Створіть звіт в Google Презентації, опишіть свої дії та зробіть скріншот, поділіться презентацією з викладачем serdech@gmail.com