Майстер-класи

Виступ на педагогічних читаннях 10 січня 2024 року на тему

Інноваційні підходи у педагогіці: технології майбутнього

Інноваційні підходи у педагогіці.pdf

Майстер-клас на тему 

“Використання різних штучних інтелектів у роботі педагогічного працівника”

9 січня 2024 року в межах тижня педагогічної майстерності майстер виробничого навчання Ігор Сердечний провів майстер-клас для викладачів та майстрів училища на тему “Використання різних штучних інтелектів у роботі педагогічного працівника”.

Під час зустрічі він розповів про свій досвід використання штучного інтелекту Microsoft Copilot, Google Gemini, Claude та ШІ для створення презентацій Gamma про те, як ці технології можуть значно полегшити їхню роботу. Ігор Володимирович пояснив, що ШІ є потужним інструментом для автоматичної генерації тексту, зображень, презентацій, дидактичного матеріалу та відповідей на запитання, може використовуватися у навчальних матеріалах, тестуванні та взаємодії зі здобувачами освіти.

Майстер-клас став корисним досвідом для учасників, які зможуть застосувати нові знання у своїй роботі.

Майстер-клас на тему 

“Використання мовної моделі ChatGPT в роботі педагога”

1 березня 2023 року в межах декади економічних професій майстер виробничого навчання Ігор Сердечний провів майстер-клас для викладачів та майстрів училища на тему “Використання мовної моделі ChatGPT в роботі педагога”.

Під час зустрічі він розповів про свій досвід використання мовної моделі ChatGPT та про те, як ця технологія може значно полегшити їхню роботу. Ігор Володимирович пояснив, що ChatGPT є потужним інструментом для автоматичної генерації тексту та відповідей на запитання, який може використовуватися у навчальних матеріалах, тестуванні та взаємодії зі здобувачами освіти.

Майстер-клас став корисним досвідом для учасників, які зможуть застосувати нові знання у своїй роботі.

Майстер-клас по створенню візитних карток на платформі Canva

21 лютого 2023 року в межах декади економічних професій був успішно проведений майстер-клас майстром в/н Ігорьом Сердечним з виготовлення візитних карток на сайті Canva серед працівників училища. Учасники змогли дізнатися багато корисних порад та навичок щодо створення професійних візиток. Застосувавши свій творчий підхід та знання з дизайну, кожен з них зміг створити власну неповторну візитку.